Biyoloji Olimpiyatları

Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım

TÜBİTAK BİDEB tarafından desteklenen, M. E. Bakanlığına bağlı okullardaki Biyoloji Öğretmenlerine yönelik 3. kademe uygulama ağırlıklı Biyoloji Bilim danışmanlığı Eğitimi 01-12 Eylül 2014 tarihleri arasında Antalya da yapılacaktır. Eğitime katılacakların asıl ve yedek listesi aşağıda bulunmaktadır.

yapılacak eğitim M. Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan protokol kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Yrd. Doç Dr. Mustafa Çalışkan

Biyoloji 3. Kademe Bilim Danışmanlığı Eğitimi Asıl Liste
Sıra No Adı Soyadı Okulu İl
1 NAZMİYE YEŞİM SALMAN Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
2 ABUZER BERKKAYA Erdemir Anadolu sağlık meslek lisesi. Adiyaman
3 DİLEK BERK Gaziantep Anadolu Lisesi Gaziantep
4 MEHMET FİDAN Ankara Akyurt Anadolu Lisesi Ankara
5 MEHMET RİFAİOĞLU Karlısu Anadolu Öğretmen Lisesi Hatay
6 ÖZLEM SAYGIN Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
7 CEMAL YAVUZ Şanlıurfa Fen Lisesi Şanlıurfa
8 ATİLLA GÖZEN Şile Fen Lisesi İstanbul
9 SERDAR BEKTAŞ Samsun Fen Lisesi Samsun
10 AYŞE SIDIKA ÖZDENİZ İncirli Teknik Endüstri Meslek Lisesi Ankara
11 NEVZAT BOZTOSUN Nuh Mehmet Baldöktü A.L Kayseri
12 ŞEBNEM TANIŞ Cihat Kora A.L İzmir
13 BANU AYDOĞDU Aksaray Hazım Kulak A.L Aksaray
14 UĞUR GÜREL YILMAZ Dr. İlhami Tankut A.L Antalya
15 ŞENGÜL GÜLER Bahçelievler A.L İstanbul
16 AYŞE ÖZKAN AKŞEHİR ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ Konya
17 ERTUĞRUL ŞİMŞEK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ANTALYA Antalya
18 GÜLER KARAASLAN MALATYA BİLİM SANAT MERKEZİ Malatya
19 ÖZCAN GÜNDÜZ Beydağı Abdulkadir Eriş Anadolu Lisesi Malatya
20 NURAN ŞENDAN Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Ankara
21 SERKAN ERİŞİK İSKENDERUN TOSÇELİK FEN LİSESİ Hatay
22 ZEKERİYYA ÖZTÜRK RİZE TOBB FEN LİSESİ Rize
23 SELÇUK BURNAZ Garip Zeycan Yıldırım F.L Samsun
24 MUHAMMET ALİ ÖZATA Ulubey Anadolu Lisesi Ordu
25 METİN BİRIŞIK YASEMİN ERMAN BALSU ANADOLU LİSESİ GAZİANTEP
Biyoloji 3. Kademe Bilim Danışmanlığı Eğitimi Yedek Liste
1 HİDAYET TOKMAK TOKİ Şehit Süleyman YILMAZ Anadolu Lisesi Antakya
2 MUSTAFA DİNÇ Elazığ Cemil Meriç F.L Elazığ
3 EBRU KARADAĞ UZUN TED Mersin Koleji Mersin
4 Ümit YAŞARBAŞ Düzce Fen Lisesi Düzce
5 NURŞEN COŞKUN Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
6 ELİF AKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ İstanbul
7 HÜSEYİN ÇELİK Ordu Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi Ordu
8 DEMET İZGÜ TED Ankara Koleji Vakfı Ö.L Ankara
9 FUNDA SEMENDEROĞLU İzmir Takev Fen Lisesi İzmir
10 FATMA HÜLYA KILIÇ Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
11 HANDAN DOĞAN Kabataş Erkek Lisesi İstanbul
12 YELDA ALKAN İzmir Bornova Cem Bakioğlu A.L İzmir
13 YILDIZ AKBULUT Antakya Anadolu Lisesi Antakya
14 ZAHİDE TUNÇ Eskişehir A.L Eskişehir
15 NECMETTİN DOĞAN Bilgi Anadolu Lisesi Adiyaman
16 Banu YILMAZ ALİ DİLMEN ANADOLU LİSESİ Sakarya
17 EREN ERTİN Kadriye Moroğlu Lisesi İstanbul
18 SALİH ARIDOĞAN Eşme Ahmet Avcı Anadolu Öğretmen L. Üşak

2010 OLİMPİYAT

Ziyaretçi Bilgileri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün32
mod_vvisit_counterDün49
mod_vvisit_counterGeçen Hafta81
mod_vvisit_counterBu Hafta360
mod_vvisit_counterBu Ay81
mod_vvisit_counterGeçen Ay1397
mod_vvisit_counterTüm Zamanlar155367