Biyoloji Olimpiyatları

Merhabalar Saygıdeğer Öğretmen Arkadaşlarım

Biyoloji Öğretmenlerine Yönelik 3. Kademe Bilim Danışmanlığı Eğitim projemiz TÜBİTAK’a sunulmuş, proje kabul edilmiş olup; katılımcılarımız asıl ve yedek olarak ekte belirtilmiştir.

Projemize destek veren TÜBİTAK yetkililerine teşekkür ederiz.

Sizleri eğitimle ilgili bazı konularda bilgilendirmek istedim.

1.Konaklama Antalya merkezde bulunan GRİDA CİTY (Meltem Mh. 100. Yıl Sakıp Sabancı Bulvarı No: 12 ANTALYAhttp://www.gridacity.com/tr/index.htm ) Otel de yapılacak olup; tam pansiyon  konaklama giderleri proje bütçesinden karşılanacaktır.

2. Eğitim 26 Ocak 2013  Pazar günü  saat 08:00 de başlayacağından Antalya ya ulaşım organizasyonunuzu ona göre yapmalısınız.

3. Otele 25 Ocak 2013 Cumartesi günü saat 14:00 den sonra yerleşebileceksiniz.

4. Öğretmenlerimiz i  7 Şubat  2014 saat 12:00 ye kadar otelde konaklayabileceklerdir.

5. Her ne kadar sizlerle irtibata geçerek listeyi belirlediysem de çok sayıda yedekte bekleyen öğretmen arkadaşın olduğunu düşünerek; eğitime katılamayacak ve çok önemli bir mazereti olan arkadaşların en kısa sürede bana telefonla bilgi vermesini beklemekteyim.

6. Eğitim dönem arası tatile gelse de sizlerin isim listeleri TÜBİTAK ve M. E. Bakanlığı aracılığı ile ilgili il- ilçe ve okul müdürlüklerine gönderilmiştir.

7. Dersler bittiğinde ilgili hoca dersle ilgili uygulama sınavı yapacaktır.

8. Hocalar sizlere anlatmış oldukları derslerle ilgili ders notu ve sunumlarını vereceklerinden gelirken bilgisayarınızı yada harici beleğinizi yanınızda getirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

9. Eğitim çoğunlukla uygula ağırlıklı olacağından gelirken Laboratuvar önlüklerinizi getirmeniz yada rahat çalışabilecek giysiyle gelmeniz önerilir.

10. Zaman zaman arazide örnek incelemesi yapılacağından gelirken yanınızda rahat yürüyebileceğiniz kışa uygun bir ayakkabı getirmeniz önerilir.

Amacımız konusunda bilgili ve deneyimli Üniversite hocalarıyla yine ülkemizin güzide okullarından seçilen öğretmenlerimizi bir araya getirerek bilgi paylaşımı yapmak, güzel ve unutulmaz  yoğun tempolu 12-13 gün geçirmektir.

Sormak istediğiniz sorular için beni her zaman arayabilirsiniz.

2014 yılının Dünyaya, ülkemize, size ve ailenize sağlık mutluluk ve başarı getirmesi dileklerimle.

İyi çalışmalar dilerim.

Uzman Yusuf Durmuş
Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi
Biyoloji Bölümü Beytepe-Ankara
0532 511 25 02 
0(312) 297 64 31
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

KOORDİNATÖR AD-SOYAD:  Yusuf Durmuş
ETKİNLİK ADI: M. E. Bakanlığına  Bağlı Okullardaki Biyoloji Öğretmenlerine Yönelik 3. Kademe Bilim Danışmanlığı Eğitimi
ETKİNLİK TARİHİ: 26 Ocak- 07 Şubat 2014
ETKİNLİĞİN YAPILDIĞI YER: GRİDA CİTY OTEL Meltem Mh. 100. Yıl Sakıp Sabancı Bulvarı No: 12 ANTALYA
EĞİTİME KATILACAK ÖĞREMENLERİN ASIL LİSTESİ
SIRA TC. KİMLİK NO AD-SOYAD OKUL / KURUM / KURULUŞ
1 ESRA ZAİM AKIN Silifke Göksu Anadolu Lisesi MERSİN
2 HAYATİ ÜNSAL Burdur Anadolu Lisesi BURDUR
3 SEVİNÇ ALİCAN İzmir Atatürk Lisesi İZMİR
4 SEVİLAY KOCABAŞ Sakarya Fen Lisesi SAKARYA
5 SÜLEYMAN KARAGÖZ Karaman Anadolu Öğretmen Lisesi KARAMAN
6 BÜLENT YAZ Salih Korkut Budaras A. Öğretmen Lisesi EDREMİT BALIKESİR
7 ŞENAY UÇAR BTSO KAMİL TOLON BİLİM SANAT MERKEZİ BURSA
8 HİSAMEDDİN DİNÇ Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi HATAY
9 SUNAY ALTAN Çanakkale Fen Lisesi  ÇANAKKALE
10 SEZER İNAN Çetin Şen Bilim ve Sanat Merkezi  KAYSERİ
11 SUAT ŞAHİN Arif Molu Anadolu Teknik Lisesi KAYSERİ
12 Mustafa UÇKUN Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi -MALATYA
13 MEHMET ARIK Van Bilim Sanat Merkezi Van
14 HAYRİ ERTUĞRUL ÇETE Toroslar Lisesi MERSİN
15 AYSEL YILMAZ Kırşehir P.Dr. İlhan Kılıçözlü F.L KIRŞEHİR
16 A.PINAR ŞAHİNTÜRK Nuh Mehmet Küçükçalık A.L KAYSERİ
17 BETÜL ÖZENLİ Amasya 12 Haziran A.L AMASYA
18 KÜRŞAT KARTAL Ali Çağlar Anadolu Lisesi AFYONKARAHİSAR
19 BELGİN BİLGİÇ Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi  ANKARA
20 ABDULMÜTTALİP AKKAYA Kamil Tolon Bilim Sanat Merkezi BURSA
21 BEKİR AVŞAR İzmir Özel Fatih Lisesi İZMİR
22 MURAT KÜLAHÇI Piri Reis Anadolu Lisesi ADANA
23 NİLGÜN SEDES Tekirdağ A.L TEKİRDAĞ
24 BAHAR CİHANOĞLU TED Ankara Koleji Vakfı Ö.L ANKARA
25 HÜSEYİN ÖZDEMİR İçel Anadolu Lisesi Mersin
26 ESİN CANATAN Nafi Güral Fen Lisesi KÜTAHYA
27 SİBEL AKPULAT Sivas F.L SİVAS
28 F. AHMET ÖNER Baki-Ayşe Simitçioğlu Anadolu Lisesi HACILAR KAYSERİ
29 HAKAN DEMİR İstanbul Özel Kasımoğlu Fen Lisesi İSTANBUL
30 YAVUZ ÇİMEN Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi KONYA
31 İLKNUR DİKEL Eyüp Aygar Fen Lisesi MERSİN
32 MAHBUP YALÇIN Nevşehir Fen Lisesi NEVŞEHİR
33 HÜLYA BAL Pursaklar Ayyıldız Anadolu Lisesi ANKARA
34 HİLMİ AYDIN Cevat Ayhan F.L  ADAPAZARI
35 ABİDİN ARICI Adiyaman Anadolu Öğretmen Lisesi ADİYAMAN
36 KEREM KILIÇ Nazilli Özel Fatih Sultan Lisesi AYDIN
37 RAHŞAN NESLİHANOĞLU TEKİNARSLAN İstek Özel Semiha Şakir Anadolu Lisesi İSTANBUL
38 HALİL ÖZEN Mehmet Çeliker A.L  ZONGULDAK
39 SELÇUK BURNAZ Garip Zeycan Yıldırım F.L SAMSUN
40 AKİL BOZKURT Mehmet Cadıl A.Ö.L BURDUR
EĞİTİME KATILACAK ÖĞREMENLERİN YEDEK LİSTESİ
1 NURŞEN COŞKUN Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ANKARA
2 UĞUR GÜREL YILMAZ Dr. İlhami Tankut A.L ANTALYA
3 ÖZLEM ÖZTÜRK ADANA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ADANA
4 TAMER PEKER Sinop Milli Eğitim Müdürlüğü SİNOP
5 NURAN ŞENDAN Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi  ANKARA
6 ZAHİDE TUNÇ Eskişehir A.L ESKİŞEHİR
7 ABUZER BERKKAYA Adıyaman Erdemir Anadolu sağlık meslek lisesi ADIYAMAN
8 GÜLÇİN TAN ERKAN AVCI TEKNİK VE END. MES. LİSESİ İSTANBUL
9 ENGİN AYDOĞDU Gazi Anadolu Lisesi/ TRABZON
10 ÖZCAN GÜNDÜZ Beydağı Abdulkadir Eriş Anadolu Lisesi MALATYA
11 NECMETTİN DOĞAN Bilgi Anadolu Lisesi ÇANAKKALE

2010 OLİMPİYAT

Ziyaretçi Bilgileri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün29
mod_vvisit_counterDün62
mod_vvisit_counterGeçen Hafta211
mod_vvisit_counterBu Hafta318
mod_vvisit_counterBu Ay29
mod_vvisit_counterGeçen Ay1339
mod_vvisit_counterTüm Zamanlar153918